• Saçı Beyaz Sıcak Çerez ve Tekel       Urla Merkez

  • Teknotürk Bilgisayar             Urla Merkez

  • Favori Kuyumculuk         Urla Merkez

  • Urla Sebze Meyve Halk Pazarı        Urla Merkez

Favori Kuyumculuk
Yetkili
:
Yasin TEKKANAT
Mevki
:
Urla Merkez
Telefon
:
0232-754 77 44
Gsm
:
0532-654 90 75
Fax
:
-
E-posta
:
-
Web Adresi
:
Adres
:
Bülent Baratalı bulvarı, Urla AVM No : 40/2 Urla
Hakkımızda
:
1992 yılında kurulan Favori, Türkiye altın takı sektörünün en büyük şirketleri arasında yer alıyor. 14 ayar altın takı sınıfında lider olan Favori, üretimini başta ABD ve Avrupa ülkeleri olmak üzere toplam 45 ülkeye ihraç ediyor.

Favori, yurt içinde farklı şehirlerde 100`ün üzerinde Favori mağazası ve 1000`in üzerinde satış noktası aracılığıyla tüketicisiyle buluşuyor.

Tasarım uzmanı olan Favori; 45`in üzerindeki tecrübeli tasarımcısıyla yılda ortalama 6.000 yeni, farklı, modaya uygun ve seçkin ürün tasarlıyor.

Sektörde pek çok yeniliğin öncüsü olan Favori`nin mağazalarında satılan takılar, TSE güvenceli olup, ömür boyu ayar ve kalite garantisiyle satılıyor. Takıların bakımları ve gerektiğinde tamirleri ücretsiz yapılıyor.

Ürün grupları arasında büyük ilgi gören ziynet takıları ve taşlı takımların yanı sıra özel koleksiyonlar, taşsız takımlar, incili, mineli takılar, bileklikler, kolye uçları, yüzükler, küpeler, bilezikler, genç, çocuk ve erkek takıları, pırlantalı ve elmas takılar bulunuyor.

Herhangi bir Favori mağazasından aldığınız Favori ürününü Türkiye genelinde 100 ü aşan Favori şubelerinden değiştirebilir veya koşulsuz para iadesi taleb edebilirsiniz.

Amacımız kadınlar, erkekler, çocuk ve gençler için; giyimlerini tamamlayan, şıklıklarını artıran, modaya uygun, üstün kaliteli, estetik ve fark edilen takılar tasarlamak ve üretmek.

Ulaşım
:

View Favori Kuyumculuk in a larger map